قوانین و مقررات کالابومی

حفظ حریم خصوصی
کالابومی به دنبال احساس مسئولیت اجتماعی خود، حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران را از اصول ثابت خود می داند و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند.تمامی اطلاعاتی که در زمان ثبت نام در تارنمای کالابومی از کاربران دریافت می شود، خط قرمز ما محسوب می شوند.اطلاعات دریافتی از کاربران، صرفاً برای خدمت رسانی راحت تر در نظر گرفته می شود؛ بنابراین کالابومی از دریافت اطلاعات اضافی و بی ربط از کاربران خودداری می کند. با این وجود کالابومی احراز هویت کاربران را از حقوق خود می داند و چنانچه کاربر اطلاعات نادرستی وارد سامانه کند، تمامی مسئولیت آن به عهده ی همان شخص می باشد.

ارسال و تحویل
تمامی کالاهای فروشگاه اینترنتی کالابومی، با رعایت اصول ایمنی و به وسیله ی شرکت های پستی طرف قرارداد با کالابومی، در شهر قم ظرف مدت ۳ تا ۲۴ساعت به مشتریان تحویل داده می شود.
همچنین کالابومی برای ارسال محصولات خود به شهرها و مناطق کشور به جز شهر قم، از خدمات ویژه ی شرکت پست جمهوری اسلامی ایران استفاده می کند که این موضوع، تضمینی بر امنیت و صحت حمل و نقل کالا به کل کشور می باشد. مدت زمان تحویل محصولات به مشتریان در کل کشور، با توجه به فاصله مکان مورد نظر از قم، بین ۲ تا ۵ روز متغیر خواهد بود.

هزینه حمل و نقل
هزینه ارسال کالا در شهر قم، ۳ هزار تومان می باشد که این مبلغ برای سفارش های بالای ۲۰ هزار تومان، در نظر گرفته نمی شود و ارسال این سفارشات رایگان می باشد.
هزینه حمل و نقل برای سفارش های خارج از شهر قم، مبلغ ۸ هزار تومان می باشد.

نحوه ی لغو سفارش
تمامی سفارش های ثبت شده در کالابومی، تا زمانی که در وضعیت”ارسال شده” قرار نگرفته اند، قابل لغو می باشند.
پس از ثبت سفارش در فروشگاه کالابومی، یک پست الکترونیکی برای شما ارسال می شود که در آن شرح سفارش خود را دریافت می کنید. سپس با توجه به شرایط سفارش، بعد از گذشت مدتی، یک پست الکترونیکی دیگر به شما ارسال خواهد شد که به معنای وضعیت”ارسال شده” سفارش شما می باشد. بعد از دریافت پیام دوم، محتویات سفارش، برای شما ارسال می شود که این به معنی عدم توانایی لغو سفارش از سوی شماست. اگر سفارش خود را ثبت کرده اید ولی هنوز پست الکترونیکی مبنی بر وضعیت”ارسال شده” دریافت نکرده اید، می توانید طی تماسی تلفنی با کارشناسان ما، سفارش خود را لغو کنید.

قابلیت پرداخت در محل
کالابومی برای حفظ راحتی مشتریان و افزایش حس اعتماد دو طرفه، امکان پرداخت مبلغ سفارش در زمان تحویل را برای سفارش های ثبت شده در شهر قم فراهم کرده است.
کالابومی در تلاش است تا “دست دوستی به کالای ایرانی” را نهادینه کند و در همین راستا، کیفیت خدمات و همچنین اطلاع رسانی مناسب را از وظایف خود می داند. ما با شما تا آخر این راه همقدم هستیم؛ با ما در ارتباط باشید.